Wpisy użytkownika Zuzu_Jeesie z dnia 7 maja 2013

Liczba wpisów: 4

mylittlepony1324
 
Myśle że zrobie jutro bo dzisiaj musze wybrać 5 najlepszych pytań.Więc trzeba napisać maksimum 1 osoba 3 pytania a ja na nie odpowiem.Mówie że Twilight_Glaze się zgodziła żeby nie było.Co jeszcze mam nowego chomika jest *dżungarski* a wygląda jak *roborowski* bo taki szybki.Myśle że fanic będzie w piątek wiem długo ale nie mam czasu.Jeszcze się pokłóciłam.Wszystkie się odemie odwróciły.A jednak w szatni jest ta co ma skarpety twili i lubi mlp.I było tak że ona się pyta czy ja na nią poczekam,no mówie tak.Idzie ta *koleżanka* i syczy na nią potem szepce z jej paczką.To Narka piszcie pytania
  • awatar RainbowxD: Twój ulubiony kolor? Najbardziej irytująca rzecz? Wolisz Jenny czy Jessie?
  • awatar Dashie:D: Ulubiona potrawa? O której godzinie zazwyczaj wstajesz? Byłaś kiedyś w Krakowie?
  • awatar Zuzu_Jeesie: A czemu nie ja nie wiem o tobie wszystkiegov Czego nienawidzisz najbardziej na świecie? Jakie chciała byś mieć imię?
Pokaż wszystkie (3) ›
 

mylittlepony1324
 
Więc mam nowego chomika Tosie i ona jest taka energiczna.Próbowałam ją oswoiś=c moim sposobem przekładania na ręke ale nic.Więc prosze napiszcie w komciaho jak *dobrze* oswoić Chomika dżungarskiego.Nie wiem czy jutro będe odpowiadać bo siora jest w domu *cały czas* E.... fanic? Będzie chyba jutro albo dzisiaj.Zrobie zwiastun wstawie na youtube i tu.Ok więc zabieram się do pracy z Sony Vegas pro 12(kosztwoał ponad 2 000 ale tata pożyczył od kolegi) Dam jeszcze Hardsolowe bum!!!
  • awatar Zuzu_Jeesie: @Cerise Core: ok tylko będzie trudno bo ona za bardzo to nie je
Pokaż wszystkie (1) ›
 

mylittlepony1324
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

mylittlepony1324
 


byle jaką zrobiłam